Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej SP ZOZ Żytno filia Maluszyn
(wiecej)
Budynek do sprzedaży
Gmina Żytno oferuje do sprzedaży budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 784,17 m2 znajdujący się w miejscowości Żytno wraz z działkami nr 1493/6 o pow. 0,1542 ha oraz 1493/7 o pow. 0,1495 ha. (wiecej)
Sukcesy Orkiestry Dętej Gminy Żytno - Orkiestry Reprezentacyjnej OSP Gminy Żytno
Sukcesy, sukcesy... 8 września 2013 roku Orkiestra Reprezentacyjna OSP Gminy Żytno zapamięta na długo! Ten dzień był bardzo miłym zwieńczeniem pracowitego sezonu festiwalowego, który rozpoczął udany w (wiecej)
Zapraszamy na Kajaki
(wiecej)
Zakończono pierwszy etap modernizacji wnętrza budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Żytnie
(wiecej)

Aktualności Ogłoszenia

Zakończono pierwszy etap modernizacji wnętrza budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Żytnie

Realizując plan rozwoju infrastruktury kultury w Gminie Żytno w listopadzie 2015 roku zakończono pierwszy etap modernizacji wnętrza budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Żytnie. Modernizacja miała na celu przystosowanie obiektu do wymogów technicznych, funkcjonalnych i estetycznych obowiązujących domy kultury. Z środków pozyskanych z MKiDN w kwocie 185.000,00 zł przy własnym wkładzie 50.672,70 zł zrealizowano wykonanie instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej, C.O. i częściowo instalacji elektrycznej. Przebudowano łazienki, włącznie z wymianą urządzeń sanitarnych i przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych. W remontowanej części budynku wykonano nowe tynki, posadzki z płytek kamionkowych, sufity podwieszane na konstrukcji metalowej oraz zamontowano balustrady zabezpieczające schody. Na Sali widowiskowej założono klimatyzację. Zaplanowane prace były wykonane starannie zgodnie z przyjętym harmonogramem i zostały zakończone w ustalonym terminie. W roku następnym planowane jest kontynuowanie rozpoczętych prac modernizacyjnych w pozostałej części obiektu.


« powrót