Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej SP ZOZ Żytno filia Maluszyn
(wiecej)
Budynek do sprzedaży
Gmina Żytno oferuje do sprzedaży budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 784,17 m2 znajdujący się w miejscowości Żytno wraz z działkami nr 1493/6 o pow. 0,1542 ha oraz 1493/7 o pow. 0,1495 ha. (wiecej)
Sukcesy Orkiestry Dętej Gminy Żytno - Orkiestry Reprezentacyjnej OSP Gminy Żytno
Sukcesy, sukcesy... 8 września 2013 roku Orkiestra Reprezentacyjna OSP Gminy Żytno zapamięta na długo! Ten dzień był bardzo miłym zwieńczeniem pracowitego sezonu festiwalowego, który rozpoczął udany w (wiecej)
Zapraszamy na Kajaki
(wiecej)
Zakończono pierwszy etap modernizacji wnętrza budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Żytnie
(wiecej)

Smażalnia ryb w Silnicy

GOSPODARSTWO RYBACKIE
BAR I SMAŻALNIA RYB

Andrzej Nabiałek

Silnica 115
97-532 Żytno

Tel. 0 609 554 558


Gospodarstwo położone jest w miejscowości Silnica (2 km od Żytna w kierunku Włoszczowy) w bezpośrednim sąsiedztwie dużego kompleksu leśnego obfitującego w  grzyby i owoce runa leśnego. W skład gospodarstwa wchodzą 3 duże  i 2 mniejsze stawy rybne o łącznej powierzchni 13 ha, w których można zetknąć się z szerokim wachlarzem ryb słodkowodnych m.in. karpiem, pstrągiem, karasiem, linem, szczupakiem, amurem i leszczem. Wiernym lokatorem kompleksu wodnego jest również łabędź o imieniu Kuba, który jest nie lada atrakcją dla dzieci, które mogą poczęstować go kawałkiem chleba.

W gospodarstwie Pana Andrzeja Nabiałka każdy znajdzie możliwość aktywnego bądź biernego wypoczynku - również możliwość wykazania się znajomością tajników wędkarstwa iwłasnoręcznego złowienia taaakiej ryby. Bardziej leniwych gospodarze zapraszają do Baru – Smażalni, gdzie trudno się oprzeć skosztowaniu smażonego pstrąga lub zimnego piwa przy akompaniamencie akordeonu. Kuchnia proponuje również wiele innych dań barowych oraz zimnych i gorących napojów a także słodyczy i lodów.

Istnieje możliwość udostępnienia lokalu wraz z dużym grillem pod zorganizowane imprezy.

Baza noclegowa to obecnie:
- 4 pokoje 2 – 4 osobowe z wspólną łazienką ,
- 2 domki holenderkie – każdy dla 4 – 6 osób z WC,

Na terenie gospodarstwa dostępny jest bezpłatny internet Wi – Fi.

Galeria zdjęć